Erka Group

EnglishView English

Ana sayfaya gitErka Grup A.Ş.

Hem rekabet, hem dayanışma ilkemizdirErdal Kabatepe
Erka Grup Simgesi

ERKA GRUP ENERJİ, ÇEVRE, EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş. ERKA GROUP INTERNATIONAL'ın şirketlerinden ERKAT A.Ş.'nin isim değişikliği ile 2013 yılı başında oluştu.

ERKA GROUP INTERNATIONAL Şirketleri'nin her biri Türkiye'de önemli alanlarda öncü olmuşlardır. 1984 yılında kurulan MERKA Müşavirlik, Mümessillik ve Mühendislik Ticaret A.Ş. özelleştirme (özellikle YİD, Yap-İşlet-Devret Modeli), 1986 yılında kurulan ERKAT Eğitim T.A.Ş. yurtdışı eğitim danışmanlığı, 1993 yılında kurulan MERKAT Enerji-Çevre-Sanayi İmalat, Pazarlama, Müşavirlik ve Mümessillik A.Ş. Avrupa Komisyonu Fonları ile proje geliştirme ve uygulama alanlarında öncülükle başlayan çalışmalarını başarı ile sürdürmüşlerdir.

Bilgi Devrimi'ne paralel Bilgi Toplumu oluşumuna önem veren ERKA GROUP INTERNATIONAL Şirketleri AR-İN (Araştırma-İnovasyon)'u ilke edinmişlerdir. Her girişimde ister yenilikçilik olsun ister sadece bir değişim, muhakkak bir verimlilik artışı dolayısı ile rekabet gücü artışı sağlamak üzere sunduğumuz yönetim danışmanlığı hizmetimizin faaliyet alan ve boyut sınırlaması olmamıştır. Firmalar Kümeleri oluşturmak ve Firmalar Kümeleri'ne de yönelik hizmet sunmak faaliyet alanlarımız kapsamında idi. Yenilikçiliğe kendi içinde süreklilik kazandıran firmalar topluluğumuz ürettiği hizmetlerde ve uyguladığı projelerde Rekabetçi Teknik-İnovasyon Yönetimi'ne önem vermiştir.

"Hem rekabet hem dayanışma" ilkemizdir. Daha güçlü olabilmek için sizin ilkenizin de aynı olması gerektiğine inanıyoruz.

ERKA GRUP A.Ş. bugün "yurtdışı eğitim danışmanlığı" alanında yoğun faaliyet göstermekte nazankabatepe.com, diğer alanlarda selektif özel danışmanlık yapmaktadır.

Erdal KabatepeYönetim Kurulu Başkanı